Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
Levhartice U13 0
Ústí nad Labem 0

Starší minižákyně U13 sehrály dvě utkání na palubovce Slunety Ústí a přes prohry si znovu ověřily, že jejich výkonnost postupně stoupá. Zatímco loni totiž se stejným soupeřem prohrávaly o mnoho desítek bodů, letošní čtyři duely už byly relativně vyrovnané, i když z vítězství se vždy radoval tým z krajského města. Vyrovnaný byl i první poločas úvodního sobotního duelu, Levhartice hrály s chutí a s nadějí, že by tradičního soupeře mohly porazit. Po přestávce ale začaly pozvolna ztrácet, až o 21 bodů prohrály. "Ve druhém poločase jsme měli dvou nebo tříminutové  výpadky, kdy nám Sluneta vždy o pár bodíků utekla. My jsme se na každý bod nadřeli, a když už jsme ho konečně dali, vzápětí jsme jednoduchý koš dostali," řekla k rozhodující pasáži zápasu trenérka Jitka Jančáková.
Oblastní soutěž starších minižákyň U13 Sluneta Ústí n. L. - Levhartice Chomutov 62:41 (16:16, 28:26, 47:34). Sestava Chomutova: Kloudová 11, Hrbková 9, K. Kazdová 7, Šantrochová 4, Čermáková 4, Koudelková 4, B. Doležalová 1, A. Kočí 1, A. Strádalová, Bittnerová, Choroušová, Žatecká, Vávrová.