Levharti 0
Ústí n.L. 0

Po úvodním hracím víkendu to s našimi kadety U17 nevypadalo dobře, možná ale právě dvě prohry v Praze jsou za jejich současnou parádní jízdou. Dnes si Levharti vyšlápli na vedoucí Slunetu Ústí a v dramatické bitvě ji porazili. Od samého začátku hráli soustředěně, bojovali o každý míč, přesto skoro celý první poločas prohrávali, v jednu chvíli až o 13 bodů. Poločasová ztráta byla šestibodová. Po změně stran domácí ještě zpřesnili hru i střelbu a výsledek se začal překlápět na jejich stranu. V dramatickém závěru si i díky taktice Levharti už křehké vedení o několik bodů vzít nenechali a proměnili ho v cenné vítězství. "V první půli jsme udělali několik hloupých ztrát, které nás stály hodně sil i poločasový výsledek. Po změně stran jsme ale zlepšili nasazení, taktický projev i spolupráci rozehrávače s pivoty a to nám přineslo vítězství," řekl trenér Radek Holuša, který ocenil i nasazení a bojovnost svého týmu.
Liga kadetů U17 Levharti Chomutov - Sluneta Ústí n. L. 75:68 (11:12, 31:37, 49:50). Sestava Chomutova: Lisý 23, Dolanský 17, Kovář 14, T. Morávek 9, Kopenec 6, Pacák 6, Hlava, Syrový, Mladý, F. Morávek, Zuska, Jánský.