Levharti 0
Loko Plzeň 0

Jihozápadní trojboj v podobě tří utkání se soupeři z tohoto regionu ve třech dnech v řadě zakončili naši mladší žáci U14 pondělním utkáním proti Lokomotivě Plzeň. Ta v nadstavbové skupině ještě neprohrála, ale i Chomutov má v současné době dobrou formu. Po vyrovnaném začátku si Levharti vypracovali v závěru první čtvrtině patnáctibodový náskok a "v černých číslech" se drželi do konce poločasu. V úvodu druhého přišel nápor Plzně a před poslední desetiminutovkou najednou museli dotahovat jedenáctibodovou ztrátu domácí. To se jim i povedlo, ale v úplném závěru byli šťastnější hosté a o dva body vyhráli. "Zápas rozhodla naše střelecká impotence zpod koše, jinak útočná fáze byla v pořádku. Oceňuji, že kluci před poslední čtvrtinou nesložili zbraně, ukázali vnitřní sílu, zabojovali a dokázali se vrátit do zápasu. Bohužel to nedopadlo," zhodnotil utkání trenér Dan Hušek.
Liga mladších žáků U14 Levharti Chomutov - Lokomotiva Plzeň 73:75 (26:13, 40:37, 51:62). Sestava Chomutova: Vosejpka 30, F. Morávek 21, Slabihoud 10, Straška 6, Kundert 4, Vácha 2, Bureš, Smetana, Čech, Čermák, Petrovický.