Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
Levharti U13 0
Sj. Litoměřice 0

Starší minižáci U13 sehráli dva zápasy na palubovce Slavoje Litoměřice. V prvním utkání si Levharti už v úvodu vybudovali náskok, který pozvolna navyšovali až na 18 bodů ve třetí čtvrtině. Ani za rozhodnutého stavu chomutovský tým nepolevil a úspěšně zvládl i závěr. Domácím v poslední čtvrtině dovolil vstřelit jen dva body, celkově jich inkasoval pouhých sedmnáct! "Trochu se v závěru zápasu projevovala skutečnost, že jsme na dvojutkání odjeli pouze s deseti hráči. Přesto jsme celkově slavili úspěch nasazením v obraně a rychlými protiútoky," zhodnotil první zápas trenér Jaromír Šrámek.
Oblastní soutěž starších minižáků U13 Slavoj BK Litoměřice - BK Chomutov 17:45 (4:13, 10:21, 15:32). Sestava Chomutova: Kováč, Straška, Jaromír Šrámek, Jáchym Šrámek, Čermák, Novotný, Sekáč, Slabihoud, Petrovický, Winter.