Levhartice U12 0
Ústí n. L. 0

Mladší minižákyně U12 hostily ve dvou zápasech vrstevnice ze Slunety Ústí. Do prvního vstoupily velmi dobře a silnější druhá sestava zařídila poločasové vedení o osmnáct bodů. Pak však přišla katastrofální třetí čtvrtina, kterou malé Levhartice prohrály 0:23, tím pádem před poslední čtvrtinou pět bodů ztrácely. Naštěstí druhá sestava a především opory Kloudová a Čermáková ještě stihly výsledek otočit. "Poločas byl dobrý, na hranici našich možností, takhle bychom si to představovaly," řekla trenérka Jitka Jančáková i za svou sestru a asistentku Kamilu Bachorovou. "Třetí třetina ale byla katastrofa, nebyly jsme schopné dát bod, ani nic ubránit. Naprostý propadák a úlet. Naštěstí se potvrdila dominance našich opor, takže ještě jsme to s klidem otočily," dodala Jitka Jančáková.
Oblastní soutěž mladších minižákyň U12 Levhartice Chomutov - Sluneta Ústí n. L. 66:50 (8:10, 37:19, 37:42). Sestava Chomutova: Kloudová 33, Čermáková 23, Bittnerová 8, Uhříčková 2, S. Krstičová, Strádalová, Plachá, Marková, Pěničková, Národová, A. Krstičová, Šíchová.