Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
Levhartice 0
Strakonice 0

Naše kadetky U17, které v základní skupině extraligy obsadily předposlední místo, dnes zahájily skupinu play out zápasem s posledními Strakonicemi. První poločas byl oboustranně útočně laděný, naštěstí po přestávce Levhartice dokázaly přidat v obraně a výsledek se čím dál více klonil na jejich stranu. Mimořádně důležité utkání v boji o záchranu extraligy nakonec Levhartice zvládly, hned zítra je ale čeká neméně důležitá odveta ve Strakonicích. "Na začátku se hrálo bez obran, naše holky si myslely, že soupeře přestřílíme. Naštěstí ve druhém poločase už jsme dobře bránili a posouvali balon, k tomu jsme měli 21 obranných doskoků. To vše bylo klíčem k úspěchu," okomentoval zápas trenér domácího celku Tomáš Eisner.
Extraliga kadetek U17, play out Levhartice Chomutov - BK Strakonice 81:68 (15:17, 42:40, 60:55). Sestava Chomutova: Zdeňková 21, Ceralová 17, Horsáková 14, Hrabovská 10, Mešková 7, Hlavová 3, Hartmanová 3, Nováková 2, Běloušková 2, Kadlecová 2, Gottwaldová, Jorová.