Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
Levhartice 0
Strakonice 0

Také druhý krok na cestě k záchraně extraligy se našim kadetkám U17 ve skupině play out povedl. Po pátečním vítězství nad Strakonicemi doma se jim stejný úspěch podařilo zopakovat i na jihu Čech. V prvním poločase až na jeden okamžik vedly domácí basketbalistky, Levharticím však vyšly poslední minuta prvního a úvodní dvě druhého poločasu. Z 30:25 otočily na 30:36 a vedení už nepustily, i když závěr odehrály pouze v pěti, když Běloušková, Nováková, Hrabovská a Horsáková musely po pěti faulech ze hry ven. "Byl to bojovnější zápas než ten v Chomutově, také padlo méně bodů. Vítězství nás udrželo ve hře, ale musíme v následujících zápasech doma porazit KP Brno a Havířov," řekl trenér Tomáš Eisner.
Extraliga kadetek U17, play out BK Strakonice - Levhartice Chomutov 55:62 (16:14, 30:31, 40:48). Sestava Chomutova: Zdeňková 24, Ceralová 11, Nováková 7, Hrabovská 7, Horsáková 7, Hlavová 2, Hartmanová 2, Mešková 2, Běloušková.