Levhartice 0
Wizards Praha 0

Levhartice U17 B měly před víkendem velkou šanci vylepšit si své postavení v tabulce nadregionálního přeboru, protože hostily dva celky ze dna tabulky. Náročný úkol zvládly a samy se posunuly do horní poloviny pořadí. První poločas proti Wizards byl ale nečekaně vyrovnaný a soupeř se tak o přestávce oprávněně mohl zaobírat myšlenkami na první vítězství. Z těch ho ale probral nástup Levhartic, které si s přispěním třináctibodové šňůry brzy vybudovaly dostatečný náskok a nakonec vyhrály rozdílem 34 bodů. "I přes dobrý začátek jsme soupeře podcenili. Hlavně nám chyběl obranný i útočný doskok, proto byl zápas do poločasu vyrovnaný. Rozhodli jsme se po přestávce vytáhnout press a co nejdřív rozhodnout, což se nám povedlo a zápas jsme dohráli v klidu," popsal utkání trenér Michael Gottwald.
Nadregionální přebor kadetek U17 Levhartice Chomutov B - Wizards Praha 84:50 (18:11, 34:30, 60:42). Sestava Chomutova: Nováková 34, Sýkorová 18, Najmanová 15, Gottwaldová 8, Drobná 5, Doležalová 4, Matlachová.