Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
Levhartice 0
DBaK Plzeň 0

Juniorky U19 v Kožlanech proti DBaK těžily z výborného vstupu do utkání, první čtvrtinu vyhrály 21:11. Současně jim ale začaly naskakovat fauly, hlavně trojici Škvárová, Horsáková, Sýkorová, které později kvůli pěti faulům musely odstoupit. Domácí basketbalistky ztrátu pozvolna stahovaly a minutu a půl se dostaly na rozdíl jediného bodu. Závěr však patřil Dáše Hrabovské, která trojkou a čtyřmi proměněnými šestkami v řadě udržela vedení a tím i vítězství na straně Chomutova. "Chválím holky za bojovnost. Nemají to lehké, řada hráček se potýká s různými zdravotními problémy," uvedl trenér Petr Drobný. Levhartice stále vedou ligovou skupinu A a jsou na nejlepší cestě k postupu do finálové skupiny.
Liga juniorek U19 DBaK Plzeň - Levhartice Chomutov 67:70 (11:21, 29:36, 44:50). Sestava Chomutova: Hrabovská 29, Horsáková 10, Hartmanová 9, Fišková 7, Vejvodová 7, Škvárová 4, Gottwaldová 2, Sýkorová 2, Drobná.