Levharti 0
Brandýs n.L. 0

Prořídlá sestava Levhartů povzbuzená včerejším vítězstvím do zápasu na hřišti posledního týmu vlétla a hned v první čtvrtině sebrala domácím myšlenky na možný úspěch. Přestože v dalších čtvrtinách počet vstřelených bodů mírně klesal a obdržených naopak mírně stoupal, konečný výsledek je naprosto jednoznačný. Mimořádným způsobem se na něm podílel Nestor Boyko, který ke včerejším 41 bodům dnes přidal impozantních 52! "Dnes nebylo moc co řešit, ale i na takovýchto výsledcích je vidět, že se posouváme dopředu. Domácí se také pokoušeli o zónovou obranu, ale hodně neúspěšně. Výborně to padalo Nestorovi, který těžil ze hry celého týmu, balon koloval celou naší pětkou," uvedl trenér Dan Hušek. Dvě víkendová vítězství už prakticky zajišťují našim juniorům účast v lize i pro příští sezonu.
Liga juniorů U19 BK Brandýs nad Labem - Levharti Chomutov 44:89 (8:25, 17:48, 27:69). Sestava Chomutova: Boyko 52, Petrek 8, Pacák 8, T. Morávek 6, Trandafír 6, Pova 5, Kovář 2, Kopenec 2.