Levharti 0
GBA B 0

V úvodním utkání druhé fáze ligy naši junioři U19 hostili celek GBA B, s nímž v základní skupině dvakrát vyhráli. Také tentokrát do zápasu vstoupili s elánem a celý první poločas mírně vedli. Ve druhé čtvrtině jim odešla střelba, což zachraňoval Boyko, mezi 22. a 36. minutou jediný úspěšný střelec Levhartů. To už ale celý tým podléhal zničující palbě soupeře, který výsledek otočil a vedení okolo deseti bodů pohodlně dovedl do závěrečného klaksonu. "Prohráli jsme si to sami. Úplně nám chyběla komunikace v obraně, tedy to, co nás zdobilo v předchozích zápasech. Ústí jsme byli schopni ubránit na 45 bodů, takže dnešních 86 je hodně. Velkou roli sehrála soupeřova drastická úspěšnost střelby," ohlédl se za utkáním trenér Levhartů Dan Hušek.
Liga juniorů U19 Levharti Chomutov - GBA Praha B 75:86 (17:14, 38:36, 50:58). Sestava Chomutova: Boyko 33, Kovář 11, Trandafír 9, Morávek 8, Petrek 5, Mladý 3, Rola 2, Pacák 2, Pova 2, Kopenec.