Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
Levharti 0
Děčín 0

Levharti U19 se dnes představili v Děčíně, se kterým v této sezoně dvakrát prohráli. Nezachytili nástup domácích, kteří i díky třem trojkám po první čtvrtině vedli 19:10. Na začátku druhé čtvrtiny navíc ze hry odstoupil Pacák, přesto hosté několikrát stáhli ztrátu na čtyři nebo pět bodů, zvrátit vývoj zápasu se jim ale nepovedlo. S Děčínem tak prohráli i potřetí. "Zápas ovlivnilo zranění Pacáka, kterému soupeř v souboji o míč zlomil nos. V tu chvíli jsme se starali spíš o něho, volali jsme mu záchranku a pořád byl někdo z nás s ním, než ho až za dlouhou dobu odvezla," popsal trenér Dan Hušek nepříjemné chvíle, při kterých šel basketbal stranou.
Liga juniorů U19 Horejsek Děčín - Levharti Chomutov 68:60 (19:10, 37:28, 53:44). Sestava Chomutova: Boyko 16, Petrek 11, Pova 10, Kopenec 6, Rola 6, T. Morávek 5, Trandafír 4, Pacák 2.