Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
Levhartice 0
Aritma Praha 0

Zápas sousedů v tabulce zahájily Levhartice skvěle, v první čtvrtině nedovolily soupeřkám skórovat a v polovině druhé zvýšily na 28:0. Pak ovšem polevily a ke slovu se občas dostala i Aritma, ale v míře, která nemohla naši rezervu vykolejit z cesty za vítězstvím. "Do zápasu jsme se vrhli s chutí a první body jsme hostům dovolili až v 15. minutě. To nás trochu uspalo, ale po přestávce už jsme zase hráli to, co umíme. Celkově všechny hráčky chválím za výkon a za přístup," zhodnotil zápas trenér Pavel Mešek, který si také pochvaloval, jak do týmu zapadly posily z áčka.
Nadregionální soutěž kadetek U17 Levhartice Chomutov B - Aritma Praha 70:19 (24:0, 35:9, 51:13). Sestava Chomutova: Sýkorová 19, Hlavová 15, Drobná 9, Nováková 9, Jünglingová 7, Doležalová 5, Gottwaldová 4, Najmanová 2, Matlachová.