Mladí Levharti - oficiální stránky Chomutovského basketbalu
Levharti U12 0
BA Tygři Louny 0

Mladší minižáci U12 sehráli dva povedené zápasy na hřišti lépe postavených Loun. Ty do prvního nastoupily s vervou, ale hosté celý poločas drželi krok a ve třetí čtvrtině sami udeřili. Devítibodový náskok se ukázal jako rozhodující, protože v závěru se Levharti museli bránil drtivému finiši domácích, ale cenné vítězství uhájili. "Rozhodující byla třetí čtvrtina, kdy kluci mákli a domácím odskočili. Ukázali vůli po úspěchu, předvedli bojovnost a odměnou jim je vítězství," řekl trenér Jaromír Šrámek.
Otevřená oblastní soutěž mladších minižáků U12 BA Tygři Louny - BK Chomutov 38:40 (12:12, 21:23, 28:37). Sestava Chomutova: Hromadík, Jaromír Šrámek, Jáchym Šrámek, Winter, Kováč, Čermák, Bureš, Novotný, Lišťák, Sekáč.