Levharti 0
Kolín 0

Z Kolína si naši kadeti odvezli výprask a snad i to jim bylo výstrahou před domácím utkáním se stejným soupeřem, který vládl lize a svým protivníkům běžně střílí okolo sta bodů. Pozitivní nálada v týmu a povedená hra ve čtvrtečním utkání s pražskými Tygry v sobotu vygradovaly ve famózní výkon a vítězství Levhartů! Skvěle jim vyšel úvod, vedli 10:0, a přestože Kolín šel ještě v první čtvrtině do mírného vedení, které si udržel do poločasu, bylo evidentní, že Levharti si jdou pro vítězství. Dramatický zápas s dobrým koncem tak byl pro chomutovské diváky tím nejlepším, co v končící sezoně mohli vidět! "Kluci podali famózní kolektivní výkon, nebojím se říct životní. Nastoupili zdravě nahecovaní a poučení z chyb z minulých zápasů. Dodržovali taktiku, podali výborné individuální výkony. Po celý zápas byli hladoví po vítězství, soupeři neustoupili ani o krok," nešetřil superlativy trenér Radek Holuša. "Bylo to krásné zakončení domácí sezony, nádherně jsme si to s našimi fanoušky užili," dodal. Vítězství Levhartům zajistilo třetí místo, s nímž před sezonou nemohl nikdo počítat.
Liga kadetů U17, finálová skupina Levharti Chomutov - BC Kolín 77:65 (21:25, 35:39, 49:57). Sestava Chomutova: Kovář 22, Lisý 18, T. Morávek 14, Dolanský 9, Hlava 6, Kopenec 6, Pacák 2, Mladý, Jánský.