Vytvořil Stanislav Král
dne 11.02.2018
  • Nejml.minižákyně U11
zobrazení (446)
Nejmladší minižákyně U11 v rámci oblastního přeboru poměřily na domácí palubovce síly s Baníkem Most a Slunetou Ústí D. Zatímco v prvním utkání byly smutné po těsné porážce, ve druhém se mohly radovat ze zaslouženého vítězství.
Levhartice Chomutov - Baník Most 41:43 (6:12, 20:18, 32:27). Sestava Chomutova: Bittnerová 12, Marková 6, Pěničková 4, Tranžíková 4, S. Krstičová 4, Plachá 2, Národová 2, A. Strádalová 2, Uhříčková 2, Prošková 2, A. Krstičová 1, Vávrová, Konopková, Kaslová, Hönigová. "Po třetí čtvrtině jsme vedli o pět bodů, ale pak jsme nedokázali ubránit nejlepší hráčku soupeře, která dala čtrnáct bodů, a prohráli jsme o dva," mrzelo trenéra Levhartic Petra Bittnera.
Levhartice Chomutov - Sluneta Ústí n. L. D 29:20 (4:3, 8:13, 20:16). Sestava Chomutova: A. Strádalová 10, Bittnerová 9, Národová 4, S. Krstičová 4, Uhříčková 2, Pěničková, Plachá, Tranžíková, Marková, Prošková, A. Krstičová, Vávrová, Konopková, Kaslová, Hönigová. "Díky zlepšené obraně nám vyšel druhý poločas. K vítězství tentokrát bodově přispěly hráčky, které běžně neskórují," poznamenal trenér Petr Bittner.