Vytvořil Stanislav Král
dne 04.09.2017
  • Kadeti U17
zobrazení (396)
V přípravě na vstup do ligy U17 se kadeti Levhartů utkali v krajském městě se Slunetou. Začátek jim vyšel, v první čtvrtině převážně vedli, ale pak domácí přitvrdili a skóre se začalo překlápět na jejich stranu. Na začátku poslední čtvrtiny Levharti prohrávali o 25 bodů, ale to nejhorší teprve mělo přijít. Zpackaný konec znamenal konečný rozdíl 43 bodů. "Naše kluky překvapila tvrdost, kterou jsme sami chtěli praktikovat. I když domácí byli fyzicky menší, důslednou obranou nám toho na své polovině mnoho nedovolili, naopak sami dali dvě třetiny bodů z rychlých protiútoků," zhodnotil zápas trenér Radek Holuša.
Sluneta Ústí n. L. - Levharti Chomutov 99:56 (24:18, 51:34, 75:49). Body Chomutova: Kovář 14, Lisý 12, Kopenec 8, Hlava 5, Musil 5, Pacák 5, Syrový 3, Dolanský 2, Jánský 2, Hladký, Sučík, Zuska.