Vytvořil Stanislav Král
dne 21.01.2018
  • Nejml.minižákyně U11
zobrazení (482)
Nejmladší Levhartice U11 už v probíhající sezoně dvakrát sahaly po vítězství, ale prohrály o bod, respektive o dva. O tomto víkendu  na turnaji v Ústí n. L. se konečně mohly radovat, a to dokonce dvakrát!
Nejprve porazily čistě chlapecké družstvo Děčína B, když jejich první pětka byla jasně lepší a vytvořila pro tým náskok 22:0. Podobně dobře si vedla ve 3. čtvrtině, a tak se do závěrečné čtvrtiny šlo za jasného stavu 42:14. Pak dostaly příležitost začínající Levhartice a soupeř výsledek trochu stáhl, na prvním vítězství to však nic nezměnilo.
Průběh druhého utkání byl ještě jednoznačnější, Levhartice vyhrály všechny čtyři čtvrtiny. "Zahrály si všechny holky, ty začínající tolik, kolik ještě ne," poznamenal trenér Petr Bittner.
Otevřená oblastní soutěž U11 Horejsek Děčín B - Levhartice Chomutov 26:44 (0:22, 8:26, 26:44) a Sluneta Ústí n. L. - Levhartice Chomutov 18:55 (2:15, 4:27, 10:41). Sestava Chomutova: A. Strádalová, Bittnerová, Plachá, Kaslová, Prošková, Tranžíková, Marková, Pěničková, Uhříčková, A. Krstičová, Hönigová, Šíchová.