Vytvořil Stanislav Král
dne 09.12.2017
  • Nejml.minižákyně U11
zobrazení (423)
Nejmladší minižákyně U11 se dvakrát utkaly se Slovanem Litoměřice a celkově mu byly vyrovnaným soupeřem, v prvním utkání málem dosáhly na první letošní výhru. Stav 4:17 dokázaly domácí hráčky zvrátit na 29:21, ale v poslední pětiminutovce se vedení opět ujaly basketbalistky Litoměřic a v dramatické koncovce uhájily těsné vítězství. "Hráli jsme nad své možnosti, dali jsme do toho maximum. Bohužel jsme nezvládli koncovku a o koš prohráli," poznamenala trenérka Kamila Bachorová.
Druhý zápas byl opět vyrovnaný, tentokrát se obešel bez výkyvů ve skóre. Ve prospěch hostů rozhodla až dvanáctibodová šňůra v úvodu poslední čtvrtiny. "Víc si zahrály všechny holky, přesto byl celý poločas vyrovnaný. Nám po přestávce začaly docházet síly a soupeřky odskočily, přesto jsme až do konce bojovali. Právě za bojovnost v obou utkáních musím holky pochválit, opravdu to odmakaly," dodala Kamila Bachorová.
Oblastní přebor nejmladšího minižactva U11 Levhartice Chomutov - Slovan Litoměřice 42:44 (4:15, 28:21, 29:24) a 23:32 (6:6, 14:15, 16:19). Sestava Chomutova: A. Strádalová, Bittnerová, Plachá, Prošková, Kolisková, Tranžíková, Marková, Pěničková, Národová, Kaslová, A. Krstičová, S. Krstičová, Hönigová, Šíchová.